Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych

 

Misją Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych jest świadczenie usług najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zdrowie pacjenta oraz uzyskanie jak najlepszych efektów. Charakteryzujemy się wysoką elastycznością wobec każdego klienta. Każdemu poświęcamy maksymalną ilość czasu na konsultację oraz terapię, bo w końcu najważniejszym krokiem w dążeniu do rekonwalescencji jest diagnoza.

Każdy zabieg wykonujemy precyzyjnie i z zaangażowaniem. Dbamy o relację z pacjentem, nie tylko w trakcie zabiegu, ale także po zakończonej terapii. W razie nagłego wypadku ważne jest, żeby klient wiedział, że to właśnie w Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych znajdzie szybką i efektywną pomoc.

 


 

Honorata i Krystian Dziel

Uprawnienia zdobywają w kraju i za granicą. Dwukrotnie praktykowali m.in. w Nowym Jorku w Spa gwiazd - Sava Spa. Zostali poproszeni o przyjazd w celu przeszkolenia pracowników z zakresu: masażu limfatycznego, masażu modelującego, masażu bańką chińską, masażu relaksacyjnego z elementami akupresury. Kierują procesem odnowy biologicznej zawodników MMA: Borysa Mańkowskiego (Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej), Mateusza Gamrota (Mistrz federacji KSW), Łukasza Rajewskiego, Marcina Helda, Krzysztofa Klaczka, Tomasza Kondraciuka, Marcina Bilmana, Daniela Skibińskiego, Piotra Niedzielskiego.
Fizjoterapeuci Rafała Lipińskiego – pięciokrotnego Mistrza Świata we wsadach do kosza.
Pod ich opieką są również zawodnicy Ekstraklasy koszykówki: Dawid Bręk, Hubert Mazur i Jakub Dłuski.
Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit m.in. Macieja Szybaja, Szymona Leśniewskiego.
Pod ich skrzydła dostał się również Maciej Rybus – uzyskując wielką pomoc w walce z kontuzją.
Prowadzą również instruktorów sportu, trenerów personalnych, maratończyków, triathlonistów oraz pasjonatów sportu.

Współpracują z założycielem międzynarodowej federacji Strong Man Champions League – Marcelem Mostert. Współpraca zaowocowała m. in. Obsługą fizjoterapeutyczną Mistrzostw Świata Giants Truck Pull, Finlandia Alahärmä, Länsi-SuomenLääni. Gwarantowali tam opiekę fizjoterapeutyczną dla polskiego sportowca - Damiana Sierpowskiego, jak również innym zawodnikom, m.in. Mistrzowi Świata - Ervinowi Katona.  

image-divider