Honorata Dziel

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, szkoleniowiec, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych

 

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer, szkoleniowiec.

Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską.
Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc wraz z mężem – Krystianem Dziel Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. Jest to kompleksowa przychodnia działająca z pacjentem w sposób holistyczny. Na powierzchni prawie 400m2 można skorzystać z opieki zespołu fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, wisceralnych, trenerów, dietetyków. Ponadto dla pacjentów dostępne są:  kriokomora, sauna infrared i sucha, dwie sale do treningu funkcjonalnego. WCTN jest centralnym ośrodkiem szkoleniowym w systemie EPTE – specjalistyczny trening ekscentryczny. Na miejscu wykonywana jest również diagnostyka nietolerancji pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelit.

To wszystko tworzone jest dzięki zespołowi ludzi, jaki zebrała i skompletowała Honorata Dziel.
Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnego programu powrotu do zdrowia oraz profilaktyki prozdrowotnej zawierającego wybrane elementy ze wskazanej powyżej oferty Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Uprawnienia zdobywa w kraju i za granicą, m.in w Nowym Jorku, Bali, Finlandia.

Od kilku lat prowadzi szkolenia dla Mauricz Training Center – do tej pory wyszkoliła już kilkuset trenerów, fizjoterapeutów oraz masażystów.

Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej większości zawodników Ankos MMAZapasy Poznań, m.in. Borysa Mańkowskiego (Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej). Z ich pomocy korzystają jednak zawodnicy z całej Polski.

Pod swoją opieką ma również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów, thriatlonistów.

Pomagają wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieję w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.

 

Honorata szkoliła się w kraju i za granicą od czołowych autorytetów w branży.

 

Praktykowała również między innymi w Nowym Jorku w Sava Spa. Prowadziła wykłady na Uniwersytecie w Yliwiesce w Finlandii.

 

image-divider