Honorata Dziel
fizjoterapeutka, akupunkturzystka, szkoleniowiec, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską.  Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc wraz z mężem Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu.  Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnego programu powrotu do zdrowia oraz profilaktyki prozdrowotnej zawierającego fizjoterapię, akupunkturę oraz dietetykę. Techniki fizjoterapeutyczne stosowane przez nią skupiają się na pracy z meridianami mięśniowo-powięziowymi oraz wpływie narządów wewnętrznych na funkcje aparatu ruchu.

Doświadczenie zawodowe zdobywa w kraju i za granicą. Z każdego wyjazdu czerpie inspiracje do prowadzenia najwyższej jakości zajęć grupowych i indywidualnych, a przede wszystkim do lepszej pomocy pacjentom.

  • Na specjalne życzenie Uniwersytetu Central Ostrobothnia University of Applied Sciences w Yliviesce- Finlandia, prowadziła wykłady dla studentów oraz pracowników Uniwersytetu
  • Autorka cyklicznych artykułów do branżowego magazynu fitnessowego Trainer oraz Body Challenge.
  • Współpracuje z tak cenionymi firmami, jak MAURICZ.COM oraz IFAA, dla których prowadzi szkolenia.
  • Szkoleniowiec Polskiej Szkoły Masażu Shantalla.

Autorka programu zajęć grupowych „Zdrowy kręgosłup”, prowadzonych dla Poznańskich klubów Fitness. Prowadziła również zajęcia motoryczne dla:
- kobiet w ciąży,
- mam z niemowlętami,
- małych dzieci (od 1 roku do 3 lat),
- Body Balance.
Instruktorka pływania oraz aqua fitness. Nie wykorzystuje tych technik na co dzień, jednak z pełną świadomością jest w stanie zalecić również odpowiednie ćwiczenia na basenie swoim podopiecznym.

Krystian Dziel
Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec. Współwłaściciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.
Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych. Pod jego opieką znajdują się zarówno osoby uskarżające się na bóle wynikające ze zmian degeneracyjnych układu ruchu jak i wybitni sportowcy biorący udział w zawodach sportowych na światowym.
W pracy indywidualnej stosuje również techniki suchego igłowania. Doskonały praktyk oraz szkoleniowiec. Jednym z jego wielu atutów jest spokój, który przydaje się podczas praktyki z pacjentem, jak i w czasie prowadzenia szkoleń. Współpracując od wielu lat z żoną, zafascynowany również wpływem metod niekonwencjonalnych na proces zdrowienia pacjenta, stosując z wielkim sukcesem m.in. refleksologię stóp.


Honorata i Krystian
Uprawnienia zdobywają w kraju i za granicą. Dwukrotnie praktykowali m.in. w Nowym Jorku w Spa gwiazd - Sava Spa. Zostali poproszeni o przyjazd w celu przeszkolenia pracowników z zakresu: masażu limfatycznego, masażu modelującego, masażu bańką chińską, masażu relaksacyjnego z elementami akupresury. Kierują procesem odnowy biologicznej zawodników MMA: Borysa Mańkowskiego (Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej), Mateusza Gamrota (Mistrz federacji KSW), Łukasza Rajewskiego, Marcina Helda, Krzysztofa Klaczka, Tomasza Kondraciuka, Marcina Bilmana, Daniela Skibińskiego, Piotra Niedzielskiego.
Fizjoterapeuci Rafała Lipińskiego – pięciokrotnego Mistrza Świata we wsadach do kosza.
Pod ich opieką są również zawodnicy Ekstraklasy koszykówki: Dawid Bręk, Hubert Mazur i Jakub Dłuski.
Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit m.in. Macieja Szybaja, Szymona Leśniewskiego.
Pod ich skrzydła dostał się również Maciej Rybus – uzyskując wielką pomoc w walce z kontuzją.
Prowadzą również instruktorów sportu, trenerów personalnych, maratończyków, triathlonistów oraz pasjonatów sportu.

Współpracują z założycielem międzynarodowej federacji Strong Man Champions League – Marcelem Mostert. Współpraca zaowocowała m. in. Obsługą fizjoterapeutyczną Mistrzostw Świata Giants Truck Pull, Finlandia Alahärmä, Länsi-SuomenLääni. Gwarantowali tam opiekę fizjoterapeutyczną dla polskiego sportowca - Damiana Sierpowskiego, jak również innym zawodnikom, m.in. Mistrzowi Świata - Ervinowi Katona.