"Jesteś tym, co jesz". 


 

Stare powiedzenie doskonale opisuje wpływ diety na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Odpowiednio ułożony jadłospis dostarcza komplet niezbędnych składników, które nas odżywiają i stabilizują poziom energii.

dietoterapia

Dieta jest jednym z podstawych filarów podejścia holistycznego, charakterystycznego dla naszego Centrum. Właściwym jej dobraniem zajmują się specjaliści, uwzględniający indywidualne potrzeby pacjenta. Jadłospis układany jest w oparciu o wyniki badań klinicznych zleconych przez dietetyka oraz rozmowę o preferencjach żywieniowych i stylu życia.

Z usług dietetyka korzystają nie tylko osoby borykające się z nadwagą. Codzienna gonitwa i stresujący tryb życia generują złe nawyki żywieniowe, które przekładają się bezpośrednio na nasze samopoczucie i stan zdrowia. To sprawia, że porady w naszym Centrum szukają również ci, którzy pomimo szczupłej sylwetki, odczuwają dolegliwości spowodowane złą dietą. Specjalistycznie dobrana dieta wspomaga także walkę z chorobami autoimmunologicznymi.  

Nasze Centrum, oprócz fachowo dobranej diety, oferuje także catering dietetyczny. Produkty używane przez nas posiadają certyfikaty BIO i są starannie wyselekcjonowane przez współpracującego z nami kucharza. Osoby korzystające z naszego cateringu, codziennie otrzymują zestaw  pełnowartościowych posiłków, które dostarczamy do domu.
Z oferty cateringu dietetycznego mogą korzystać zarówno pacjenci ze specjalistycznie dobranym jadłospisem, jak i osoby, które nie mają czasu na gotowanie i przyrządzanie posiłków chcą oddać w ręce fachowców doskonale obeznanych z zasadami zdrowego odżywiania.

Dietetyk kliniczny MARTA PAWLAK

Dietetyk kliniczny, technolog żywności, studentka Naturoterapii. Swoje doświadczenie zbierała już podczas studiów, gdzie pracowała m.in. w projektach naukowych. Pracę z pacjentami opiera na szczegółowym wywiadzie żywieniowo-medycznym i diagnostyce na podstawie badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w leczeniu chorób autoimmunizacyjnych. W swojej pracy łączy różne formy leczenia, od żywienia po fitoterapię. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia pacjenta, zwraca uwagę na eliminację wszystkich źródeł problemów. Motywuje do dbania o własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Prywatnie pasjonatka zdrowego gotowania i miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. 

 

CENNIK:

 

Konsultacja 150zł

Kolejna konsultacja 100zł

Plan żywieniowy 14 dniowy 350zł

Kontynuacja zaleceń żywieniowych 250zł 

osoba-5-long

 

 PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ


 Prosimy o pobranie poniższego kwestionariusza i dzienniczka, wypełnienie ich i przybycie z nimi na wizytę

image-divider