Honorata Dziel

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, szkoleniowiec, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych

 

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer, szkoleniowiec.

Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską. Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc wraz z mężem – Krystianem Dziel Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. To wszystko tworzone jest dzięki zespołowi ludzi, jaki zebrała i skompletowała Honorata Dziel.

Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnego programu powrotu do zdrowia oraz profilaktyki prozdrowotnej zawierającego wybrane elementy ze wskazanej powyżej oferty Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych. Uprawnienia zdobywa w kraju i za granicą, m.in w Nowym Jorku, Bali, Finlandia. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla Mauricz Training Center – do tej pory wyszkoliła już kilkuset trenerów, fizjoterapeutów oraz masażystów.

Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej większości zawodników MMA z Poznania i okolic, m.in. Borysa Mańkowskiego (były mistrz federacji KSW w wadze półśredniej), Daniela Skibińskiego (zawodnik Babilon MMA) czy Łukasza Rajewskiego (zawodnik KSW).

Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów, thriatlonistów.

Pomagają wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieję w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.

Honorata szkoliła się w kraju i za granicą od czołowych autorytetów w branży.

Praktykowała również między innymi w Nowym Jorku w Sava Spa. Prowadziła wykłady na Uniwersytecie w Yliwiesce w Finlandii.

image-divider