Trening

Oferowane zabiegi

›    Treningi indywidualne

›    Treningi funkcjonalne

›    Treningi czucia głębokiego

›    Stretching

›    Zajęcia grupowe:

•   zdrowy kręgosłup
•   zajęcia dla kobiet w ciąży
•   zajęcia dla kobiet po porodzie

Miejsca odbywania się zajęć - WCTN Poznań, Dąbrowskiego 30

› Sala treningowa 1

› Sala treningowa 2

O ćwiczeniach

Treningi prowadzone są w kameralnej atmosferze, dostosowane indywidualnie do potrzeb podopiecznego. Nie posługujemy się gotowymi schematami ćwiczeń, tylko na bieżąco je modyfikujemy, dostosowując się do postępów klienta.

Inspirujemy się tradycyjnym systemem ćwiczeń, obowiązującym od tysięcy lat. Oczywiście myślimy tu o Jodze.

Jako osoby współprowadzące szkolenia dla trenerów personalnych, organizowanych przez najlepsze instytucje w Polsce- IFAA, MAURICZ.COM, wymagany jest od nas najwyższy poziom merytoryczny, aby odpowiednio szkolić przyszłych trenerów. Z pewnością korzystają z tego klienci naszych treningów indywidualnych, jak i zajęć grupowych.

Dodatkowo wciąż się rozwijając i szkoląc staramy się być na bieżąco ze światowymi trendami obowiązującymi w fitnessie i treningach personalnych.

 

Regulamin Treningu Personalnego

1. Prowadzenie treningu personalnego możliwe jest jedynie po wykupieniu treningu/pakietu treningów w recepcji Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych

2. Pojedynczy wykupiony trening ważny jest miesiąc od daty dokonania zakupu. Pakiety treningowe obowiązują przez czas określony w zależności od ilości wykupionych treningów.

3. Pacjent zobowiązany jest do podpisania Regulaminu Treningu Personalnego i przestrzegania jego postanowień.

4. Pacjent umawia się bezpośrednio z trenerem personalnym wyznaczając dzień i godzinę spotkania po zakończeniu treningu lub za pośrednictwem Recepcji. Kontakt telefoniczny, zmiany godzin treningów i umawianie się z trenerem możliwe jest za pośrednictwem recepcji Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

5. Trening personalny trwa sześćdziesiąt minut.

6. Trening personalny może być odwołany przez obydwie strony bez żadnych konsekwencji na dwanaście godzin przed planowanym treningiem. Odwołać trening można za pomocą sms lub telefonicznie na numer 883 188 881. Odmawianie spotkań poprzez maila lub fb nie jest brane pod uwagę.

7. W przypadku kiedy Pacjent nie poinformuje trenera o odwołaniu treningu na dwanaście godzin przed jego rozpoczęciem trening personalny zostaje uznany za przeprowadzony.

8. W przypadku, gdy Pacjent spóźni się na trening personalny, czas spóźnienia zostanie odliczony od godziny treningu.

9. W przypadku, gdy trener spóźni się na trening personalny z klubowiczem, czas spóźnienia zostanie doliczony do godzinnego treningu a jeśli spóźnienie będzie większe niż trzydzieści minut trener personalny poprowadzi trening, na który się
spóźnił za darmo. Dodatkowo w ramach rekompensaty Pacjent otrzyma jeden dodatkowy trening gratis. W przypadku, gdy trener nie dotrze na wyznaczony trening nie informując przy tym wcześniej Pacjenta – Pacjent otrzymuje 2 treningi w ramach rekompensaty.

10. Pacjent na treningu powinien mieć ze sobą ręcznik, obuwie na zmianę, strój sportowy oraz wodę.

11. Pacjent zobowiązuje się poinformować trenera lub osoby kompetentne w Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych o złym stanie zdrowia, złych wynikach badań, braku zgody lekarza na uczestnictwo w treningach, ciąży lub innym stanie psycho – fizycznym, które mogły by zagrażać zdrowiu lub życiu Pacjenta podczas prowadzonych treningów.

12. Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych poświadcza o kwalifikacjach i kompetencjach trenera oraz wszystkich pracowników przychodni.

13. Trener zobowiązuje się dbać o bezpieczeństwo Pacjenta podczas treningów i sprawdzać jakość i bezpieczeństwo sprzętu podczas treningów.

image-divider