Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych

to kompleksowa przychodnia działająca z pacjentem w sposób holistyczny. Na powierzchni prawie 400m2 można skorzystać z opieki zespołu fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, wisceralnych, trenerów, dietetyków. Ponadto dla pacjentów dostępne są: sauna infrared i sucha, dwie sale do treningu funkcjonalnego.

WCTN jest centralnym ośrodkiem szkoleniowym w systemie EPTE – specjalistyczny trening ekscentryczny. Na miejscu wykonywana jest również diagnostyka nietolerancji pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelit.


 

Nasza Misja

Misją Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych jest świadczenie usług najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zdrowie pacjenta oraz uzyskanie jak najlepszych efektów. Charakteryzujemy się wysoką elastycznością wobec każdego klienta, Każdemu poświęcając maksymalną ilość czasu na konsultację i terapię oraz nasze pełne skupienie, bo w końcu najważniejszym krokiem w dążeniu do rekonwalescencji jest diagnoza.

Każdy zabieg wykonujemy precyzyjnie i z zaangażowaniem. Dbamy o relację z pacjentem, nie tylko w trakcie zabiegu, ale także po zakończonej terapii. W razie nagłego wypadku ważne jest, żeby klient wiedział, że to właśnie w Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych znajdzie szybką i efektywną pomoc. Dla naszej załogi najważniejszy jest pacjent.

 

Honorata i Krystian Dziel

Założyciele naszego Centrum – na co dzień szczęśliwe małżeństwo, rodzice córeczki Igi. Wspólne pasje i chęć pomagania ludziom pozwoliły im stworzyć miejsce pomocy pacjentom w wielu obszarach ich zdrowia i życia. Wraz z wybranymi przez nich specjalistami wielu dziedzin tworzą zgrany zespół, dla którego celem jest zdrowie własne i pacjentów.

Honorata i Krystian uprawnienia zdobywali nie tylko w kraju, lecz również za granicą, m.in. w Nowym Jorku. Przez ostatnich kilka lat współpracują również z ośrodkiem Dasa Vayu na Bali, gdzie wraz z Mangku Made prowadzą kompleksową terapię.

image-divider